Naujienos
Modernioji vergovė vyksta dėl dviejų priežasčių: ekonominio nepritekliaus ir žmogiškosios atjautos stygiaus.
Kai perkame naujus rūbus su etiketėmis komisuose, pigiai mokame už gerų mašinų detales ar pusdykiai įsigyjame elektroniką, juvelyriką ir kvepalus internetu, ar susimąstom, kad dažniausiai tai Lietuvos jaunimo, gyvenančio skurde ir įvilioto į nusikaltimus vos už kelis eurus, sportinius batus ar aprangą atlygio, Europoje vogti daiktai. Kol mes pirksime, tol skurstantys mūsų kaimynų jaunuoliai sės į kalėjimus, o mes iš savo mokesčių juos išlaikysim. Didžiosios Britanijos institucijos, spręsdamos šiuos klausimus, dažnai susiduria su Lietuvos piliečiais, įtrauktais į Moderniąją vergovę sutiko savo patirtimi pasidalinti su Lietuva.
Dėkojame Martyn Cushing, Britų Ambasados Misijos vadovo pavaduotojui, už Kazickų Šeimos Fondo idėjos pavertimą realybe ir diskusijos, kuri vyks rugsėjo 22d. LR Teisingumo Ministerijoje, suorganizavimą.
Diskusijas ves Jungtinės Karalystės Chargé d’Affaires Andy Pearce, KOPŽI centro vadovė Kristina Mišinienė, fondo "Thompson Reuters Foundation" atstovė Lauren Meyer, JK vyriausybės Teisinės pagalbos padalinio atstovas Jake Kraft, advokatų kontoros "Deighton Pierce Glynn Solicitors" partneris Zubier Yazdani, labdaros fondo "Pennington Manches Charitable Foundation" įkūrėja, organizacijos "Santa Marta Group" narė ir JK kovos su prekyba žmonėmis kolegijos (Anti-Human Trafficking Panel) narė Gillian Rivers bei LR teisingumo ministerijos atstovas.
Diskusijų programa, registracija bei papildomi klausimai: